Thank you for choosing our hotel. We would be grateful if you could share your feedback to help us improve our services.
Click here to leave your review.
Nekünk nagyon pozitív volt a személyzet hozzánk állása, segítőkészsége.....
Vince Hajdu
Segítőkész, kedves személyzet, tiszta környezet és szobák, kényelmes ágy.
Tünde Szatmári
Kedves személyzet. Családias légkör.
Anna Horváthné Lőke
Elhelyezkedés.
Zoltan Szabo
Szinte minden nagyon szuper volt!
Tamás Balázs Kotán
10/10 pont ezt így kell /kellene másnak is /csinálni,az elhelyezkedés… show more kiváló,a lakótér remek,a reggeli pedig tökéletes! A személyzet kedves,segítőkész, hamarabb érkeztünk mert úgy volt a buszjáratunk,megnézték és már pakolhattunk is be a szobába,Szuper! Menjen nyugodtan mindenki vagy akárki akinek kell egy jó szállás!
Imre Nogradi
A szoba, tisztasága, berendezése, felszereltsége. A bőséges reggeli.
Károly Sallai
Mindennel tökéletesen meg voltunk elégedve, nagyon jól éreztük magunkat.
Ratkai Tibor
Szép tiszta, rendezett szoba, finom, választékos reggeli, kedves, segítőkész személyzet.?
Krisztina Heiszenbergerné Takács
Jó ár érték arány. Viszonylag közel van a város központjához.… show more Jó ár érték arány. Viszonylag közel van a város központjához. Átlagosnál nagyobb tisztaság. Ízletes, bőséges választékú reggeli. Parkolási lehetőség (kicsit drága a szállás árához képest, az arányos ár kb. 1.500.- Ft/éjszaka lenne). Kártyás beléptető rendszer (hotel+szoba). Online regisztráció és szoba számla figyelés lehetősége. Viszonylag olcsó bár.
Tibor Ignáth
Minden közel van, a parkolás kényelmes.
Csaba Simon
Makulátlan tisztaság és kényelmes szoba fogadott bennünket a Merlot Hotelben.… show more A személyzet végtelenül kedves és segítőkész, rendkívül barátsagosak, közvetlenek mindenben a vendégek kényelmét tartják szem előtt. A reggeli bőséges, és fimon, az elhelyezkedése pedig ideális Eger felfedezéséhez. Csendes, nyugodt, kellemes hangulatú tökéletes választás pihenésre. Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük?
Magdolna Nánai-szűcs
Kedves, segítőkész személyzet,csendes, nyugodt környezet.
Verona Feher